O mnie

Kami Lures – Ta strona została stworzona przeze mnie z pasji do wędkarstwa. Nazywam się Kamil Bolewski, łowię ryby od wielu lat. Pasją do tego zaraziłem się we wieku młodzieńczym, gdzie swoją pierwszą rybę złowiłem na wędkę wykonaną z drewna. Moją ulubioną metodą połowu jest spinning oraz feeder. Łowię głównie na rzekach i jeziorach. Dzięki tej pasji zrodziła się potrzeba wykonywania własnych przynęt wędkarskich, a mowa o woblerach.

Zanim podjąłem się stworzenia przynęt minęło trochę czasu, jednakże po udanej próbie wykonania pierwszego woblera   zaraziłem się lurebuldingem.  Teraz pragnę dzielić się nimi z moją pasją. Przynęty wykonuje głównie z drewna – uważam ten materiał za najlepszy i niepowtarzalny budulec. W odróżnieniu od przynęt odlewanych mam tą przewagę, iż dowolnie mogę dociążać, zmieniać ich pracę. Każda przynęta ma swój niepowtarzalny wzór i pracę. Skupiam się głównie na robieniu przynęt pod bolenia, sandacza, szczupaka, okonia i klenia. Od czasu do czasu wykonuję jerki – chociaż nie są u mnie priorytetem.  Prócz wykonywania przynęt jestem ich testerem.

Dlaczego padło na woblery? Są twardsze, nie są jednorazowego użytku jak np. gumy. Chociaż nie można ich postrzegać jako wieczne przynęty, bo nawet one mają swój określony czas użytkowania i też z czasem się zniszczą.

Jeżeli jesteś zainteresowany moimi przynętami – zobacz co wykonuję. Jesteś zainteresowanych ich pracą lub skutecznością? Możesz je nabyć. To motywuje mnie do wykonywania jeszcze lepszych przynęt wędkarskich.

 

Możesz być na bieżąco z moimi pracami, śledź moje poczynania na Facebooku i Instagramie.